Loading color scheme

Winowski Klub Seniora

Winowski Klub Seniora to regularne spotkania dla osób starszych i tych, którzy z różnych przyczyn doświadczają samotności.

Winowski Klub Seniora to regularne spotkania dla osób starszych i tych, którzy z różnych przyczyn doświadczają samotności. Spotkania odbywają się w środy i piątki, w godz. od 10.00 do 14.00, w „Domu Ojca”, w Opolu–Winowie (przy skrzyżowaniu ulic: Prószkowskiej i ks. Alojzego Ligudy) Serdecznie zapraszamy każdego, kto tylko ma ochotę i potrzebę spotkania; niezależnie od tego, gdzie mieszka: czy to w Winowie, czy w Opolu, czy też w sąsiednich wioskach gminy Prószków. Każdy znajdzie coś dla siebie: spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty plastyczne, filmowe poranki, wspólny śpiew, rozmowy o ważnych sprawach, ćwiczenia na kręgosłup, wycieczki, wykłady o zdrowiu, wspólne gotowanie i pieczenie, porady ogrodnika, gry planszowe i niespodzianki. Spotkania rozpoczynają się wspólną kawą lub herbatą, a kończą dobrym obiadem. Uczestnictwo w spotkaniach jest bezpłatne.

Starzenie się nie jest złem, któremu trzeba się podporządkować, jest powołaniem, na które trzeba umieć odpowiedzieć. Jan Paweł II

winowski klub seniora plakat 1

winowski klub seniora plakat 2

facebook_page_plugin