Loading color scheme

Winowskie spotkanie filmowe 2

Serdecznie zapraszamy na 2. WINOWSKIE SPOTKANIE FILMOWE, które jest inicjatywną Stowarzyszenia Błogoslawionego Alojzego Ligudy na rok 2020. Przewidujemy 10 filmowych spotkań, które odbywać się będą raz w miesiącu w auli pod kościołem. Tym razem zapraszamy na film PONTIFEX, którego głównym bohaterem jest ks. arcybiskup Alfons Nossol, emerytowany biskup opolski.

Czytaj więcej
Winowskie spotkanie filmowe

Serdecznie zapraszamy na pierwsze WINOWSKIE SPOTKANIE FILMOWE. To inicjatywna Stowarzyszenia Błogoslawionego Alojzego Ligudy na rok 2020. Przewidujemy 10 filmowych spotkań, które odbywać się będą raz w miesiącu w auli pod kościołem. Pierwszym filmem na który zapraszamy jest dokument pt. "Prace na wysokościach". Film ten został nagrodzony na V Zamojskim Festiwalu Filmowym w 2017 roku.
Film trwa 65 min i przedstawia opolską katedrę i prace nad jej renowacją.
Gościem spotkania będzie ks. Waldemar Klinger, od 4 lat proboszcz opolskiej katedry, wcześniej proboszcz winowskiej parafii.
Projekcja filmu: poniedziałek 20 stycznia 2020; godz. 19.00; aula pod kościołem w Winowie!

Film dokumentalny "Do światła"

Do światła” to opowieść o losach bł. Alojzego Ligudy, pozwalająca na prześledzenie zarówno jego drogi do kapłaństwa, powołania do pracy pedagogicznej, jak i rozwój jego głębokiej refleksji teologicznej.

Czytaj więcej
Pobyt w Jarosławcu

Ponad 300 osób - rodzin z dziećmi w każdym niemal wieku, od niemowlaka do dorosłej już młodzieży - uczestniczyło w dniach 20 – 27 sierpnia w niezwykłym na swą skalę wydarzeniu.

Czytaj więcej
180 sekund o domu

Portal internetowy PROFETO.PL w październiku ubiegłego roku zaproponował mi, abym wspólnie w Nimi nagrał kilkanaście odcinków na temat domu, rodziny, dzieci, małżeństwa.

Czytaj więcej
facebook_page_plugin