Loading color scheme

Na Chwałę Maryi!

 „Na chwałę Maryi” to okazja do posłuchania tych pięknych pieśni na żywo, podczas nabożeństw w dwóch opolskich kościołach.

Czytaj więcej
Niezwykła Opolszczyzna

„Niezwykła Opolszczyzna” to cykl krótkich prezentacji ciekawych zjawisk związanych z naszym regionem. Opowiada o ludziach, miejscach, historiach. Cykl jest jednym z działań w projekcie „Naprzód i Wyżej! Winowskie Centrum Wsparcia i Integracji”. Zapraszamy do oglądania! Wszystkie filmy można zobaczyć tutaj.

Czytaj więcej
Konkurs fotograficzny "Człowiek w drodze"
  • Zapraszamy do uczestniczenia w konkursie fotograficznym: "Człowiek w drodze". Temat konkursu może być rozumiany zarówno bardzo konkretnie, jak i metaforycznie. CZŁOWIEK W DRODZE to człowiek w podróży, w drodze do pracy, na ważne spotkanie, wędrujący dokądś, pielgrzymujący, człowiek przemieszczający się w codziennych i nadzwyczajnych momentach życia.

Ale CZŁOWIEK W DRODZE to także człowiek w drodze do jakiegoś celu.  Mówimy, że nasze życie jest DROGĄ.

  • Nagrodzone oraz wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na pokonkursowym wernisażu oraz na stronie internetowej i portalu społecznościowym Facebook Organizatora konkursu.
  • Pobierz regulamin konkursu.pdf

 

logo fio

 

Zobacz filmy z serii "Rodzinne czytanie"

Stowarzyszenie bł. ALojzego Ligudy zaprasza do obejrzenia kilku krótkich filmów z serii: RODZINNE CZYTANIE. Są to bajki czytane czy też odgrywane przez dzieci i ich rodziców. Przygotowanych jest 10 odcinków, które będziemy emitowali w każdą niedzielę i każdy czwartek.

Wszystkie filmik możesz zobaczyć klikając tutaj.

logo fio

 

Rodzinne czytanie

Jednym z naszych działań w projekcie NAPRZÓD I WYŻEJ – WINOWSKIE CENTRUM WSPARCIA I INTEGRACJI było zaproszenie całych rodzin do nagrania filmików z czytanymi bajkami i opowiadaniami dla dzieci. Był to czas, kiedy z powodu epidemii siedzieliśmy w domach. Tak się zaczęło. Aż dziesięć rodzin przyłączyło się do tej zabawy – czytali rodzice i czytały dzieci, jedni wykorzystywali rysunki i ilustracje, inni przygotowywali inscenizacje a nawet kukiełki. Powstało tak aż dziesięć rodzinnych czytanych opowieści, które co tydzień umieszczaliśmy na Youtube. Dziękujemy wszystkim – za odwagę, kreatywność i wspaniałą zabawę!

logo fio

 

facebook_page_plugin