Loading color scheme

Zakończyliśmy projekt

Dobiegł końca projekt: "NAPRZÓD I WYŻEJ! WINOWSKIE CENTRUM WSPARCIA I INTEGRACJI".

Przypomnijmy: Nasz projekt trwał od 1 stycznia do 30 listopada 2020 roku. Był dotowany przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu FIO 2014- 2020.
Mimo pandemii udało się nam zrealizować prawie wszystkie nasze zamierzenia. Wiele się działo. Zaczęliśmy od warsztatów animacji poklatkowej i innych w ramach „Ferii z pomysłem”. Były też warsztaty decoupage, malarskie, fotograficzne i teatralne, Winowskie Wieczory Filmowe i wykłady, które w czase wzmożonej pandemii zamieniliśmy w 22 filmiki „Niezwykła Opolszczyzna”. Dziesięć rodzin przyłączyło się do „Rodzinnego czytania”, tak powstało 10 filmowych bajek dla dzieci. Napisaliśmy z mieszkańcami Winowa książkę „Zasłyszane w Winowie. Myśli bł. O. Ligudy czytane dzisiaj”. Zorganizowaliśmy dwie wycieczki – na Górę św. Anny i do Nysy oraz Głębinowa. Z konkursu fotograficznego „Człowiek w drodze” powstała piękna wystawa fotograficzna. Na końcu niektórzy wzięli udział w szkoleniu liderów.
Z naszych działań skorzystało 215 osób. Wiele osób nam pomagało. Wszystkim dziękujemy i zapraszamy do fotograficznej kroniki wydarzeń.
A teraz czekamy na czas, kiedy będziemy mogli wrócić do wielu z rozpoczętych działań, bo – jak dowiedzieliśmy się z ankiety – bardzo się w Winowie podobały!

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

logo fio

 

facebook_page_plugin