Loading color scheme

Uwagi z ankiety podsumowującej projekt

Uwagi z ankiety podsumowującej projekt „naprzód i wyżej! Winowskie centrum wsparcia i integracji”. Dziękujemy wszystkim za uwagi i wsparcie!

Serdeczne dzięki, gratulacje za pomysły, wykonanie i wytrwałość „pomimo”.

W niektórych z działań rodzina w mniejszym lub większym stopniu brała udział. Był to cenny czas, czynnie zagospodarowany, pięknie wykorzystany, który przyniósł efekty spotkań z tyloma ciekawymi ludźmi o których nie wiedzieliśmy, że mamy ich koło siebie.

Nic dodać, nic ująć.

Był to cenny czas, dobrze zagospodarowany, czynnie wykorzystany, który umożliwił nam spotkania z ciekawymi ludźmi….Dziękujemy za zaangażowanie!

Ferie z pomysłem projekt wart polecenia, dla dzieci niezapomniane wrażenia.

Projekt pomógł w przełamywaniu stereotypów „to nie dla mnie”, integrował mieszkańców, „wyciągał z domów”, zwłaszcza osoby starsze, które trudno byłoby przekonać do udziału w komercyjnych wydarzeniach. Duże znaczenie miały forma i miejsce wykorzystanie infrastruktury i obiektów w Winowie.

Działajcie dalej! Naprzód i wyżej!

Proszę o dalsze niesamowite łączenie ludzi przez pasje. Z serca dziękuję i błogosławię naprzód i wyżej!

Podziękowania dla wszystkich, którzy ofiarowali swój czas, pracę, dali pomysły. Wyjątkowy projekt dla społeczności lokalnej, tematy warte ponowienia, m.in. filmy, kursy. Może w sprzyjających okolicznościach jako propozycja: spotkania z piosenką i tańcem.

Myślę, że wszystkie działania stowarzyszenia do tej pory były super. Książkę przeczytałam w ciągu jednego wieczoru. Wszystkie zamieszczone w niej przemyślenia bardzo mi się podobały. Dziękuję za dobro, które robicie.

Stowarzyszenie działa z niezwykłym rozmachem, jestem pod wrażeniem tego rozmachu i zaangażowania osób związanych ze stowarzyszeniem.

Każdy pomysł, w którym mogłam uczestniczyć, był „strzałem w dziesiątkę”. Ludzie, którzy mieszkają obok, stali się dla mnie przyjaciółmi. Więzi zawiązały się bardziej. Będę czekać na nowe inicjatywy. Dziękuję za waszą pracę.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za możliwość wzięcia udziału w licznych warsztatach, pozwoliło nam to nie tylko rozwinąć się i czegoś nowego nauczyć, ale i wzajemnie poznać i zintegrować się lepiej z winowem i jego mieszkańcami.Do zobaczenia! :-)

Cenne doświadczenie dla dzieci i dorosłych, praca nad sobą i wiele nowych doświadczeń. Wspaniała inicjatywa.

Do spraw organizacyjnych zaprosić liderów, którzy brali udział w szkoleniu.

  • Gratuluje pomysłu „naprzód i wyżej!”

    Dziękuję za profesjonalizm pod każdym względem, za ofiarne zaangażowanie pani beata maliszkiewicz oraz super wsparcie i błogosławieństwo ks. Proboszcza Eugeniusza Plocha oraz pomoc innych osób.

Dziękuję za konsekwentne zrealizowanie projektu mimo pandemii.

Bardzo owocne były spotkania starszych ludzi w klubie seniora. Były prowadzone różne zajęcia i spotkania z ciekawymi ludźmi. Do szczególnie udanych wyjazdów należał wyjazd do Nysy.

Wyjątkowo twórcza inicjatywa i ogromna praca, której nikt wcześniej nie podjął. Dziękuję, gratulacje i prosimy o dalszą „drogę”.

Bardzo ciekawy i różnorodny projekt, pozwalający się rozwinąć jak również poszerzyć wiedzę historyczno kulturalną.

logo fio

 

facebook_page_plugin