Loading color scheme

Program grudzień 2019 w Klubie Seniora

Zapraszamy do spotkań w Winowskim Klubie Seniora w Domu Ojca przy ul. Prószkowskiej 196.

NIECH ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA NAPEŁNIĄ NASZE SERCA RADOŚCIĄ ZE SPEŁNIONEJ OBIETNICY!
NIECH ŻADEN SENIOR NIE BĘDZIE W TE PIĘKNE ŚWIĘTA SAMOTNY!

4 grudnia – środa 10.30 – warsztaty malarskie – pani Nina Skorupska
6 grudnia – piątek 12.30 – 15.00 Spotkanie ze świętym Mikołajem
11 grudnia – środa 11.00 – 13.00 Warsztaty artystyczne – pani Marzena Muszyńska
13 grudnia – piątek 11.00 – poranek filmowy: „Próba ogniowa”
18 grudnia – środa 10.30 – warsztaty malarskie – pani Nina Skorupska 12.00 – Temat św. Mikołaja w malarstwie - pani Maria Bitka
20 grudnia – piątek Wigilia w Klubie Seniora
„Próba ogniowa” to film Alexa Kendricka, natchnionego ewangelisty, przedstawiający rozpaczliwą walkę trzydziestoletniego strażaka o uratowanie małżeństwa. Z pomocą przychodzi mu ojciec, proponujący czterdziestodniową próbę odzyskania uczuć żony.

KOCHANI UCZESTNICY SPOTKAŃ W WINOWSKIM KLUBIE SENIORA!
Grudzień 2019 jest dla nas miesiącem szczególnym, bo właśnie w grudniu kończy się realizacja prawie półtorarocznego projektu, poświęconego stworzeniu naszego Klubu przy pomocy dotacji z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich – Programu Narodowego Instytutu Wolności.
To nie znaczy, że kończy się działalność Klubu Seniora, ale na pewno jest to najlepszy jest czas, żeby podziękować za wsparcie finansowe, które pozwoliło nam tak aktywnie i swobodnie rozwinąć działalność. DZIĘKUJEMY!
Jest to również okazja, żeby podziękować wszystkim osobom, które stworzyły i nadal tworzą Winowski Klub Seniora: wszystkim uczestnikom – za zbudowanie niepowtarzalnej wspólnoty, która troszczy się o siebie nawzajem i każdego przyjmuje z życzliwością,
ks. Gienkowi, bez którego pomocy nie byłoby nas – jest naszym dobrym duchem! paniom gotującym wspaniałe obiady - pani Bernadecie Poradzie, pani Beacie Sikorskiej – i pani Irenie Duszy, która ją zastąpiła, panu Andreasowi za perfekcyjną organizacje naszych wycieczek! pani Krystynie Kornek za pomoc organizacyjną w Domu Ojca, i wszystkim osobom prowadzącym zajęcia!
12 stycznia chcemy wspólnie świętować zakończenie projektu – i wtedy będzie czas, żeby dziękować i cieszyć się nie tylko tym, co za nami, ale i tym, co przed nami! Już teraz zapraszamy!

Z wdzięcznością, Beata Maliszkiewicz i Aneta Szadkowska

 logo fio niwProjekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018

facebook_page_plugin